Pszczoły.

Od 10 lat opiekuje się pszczołami przez ten czas powoli zapoznawałem się z hodowlą tych wspaniałych owadów.
Pszczelarstwo jest taką dziwną dziedziną w której, doświadczenie nabiera się bardzo powoli. Większość czynności wykonujemy raz w roku, a ich efekt jest widoczny jest nieraz po upływie miesięcy, a wtedy zwykle jest już z późno na poprawki. Z tego powodu przydatne są jakieś zapisy tego co było robione z pszczołami, bo pamięć ludzka jest jaka jest. Chciał bym podzielić się moimi doświadczeniami, może komuś pomoże w pracy z pszczołami.
Pozdrawiam Pszczelarz.

7 myśli nt. „Pszczoły.

  • Dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość i pracuje wciąż na treścią. Dzięki za wpis, wezmę go po uwagę.

   Pozdrawiam Daniel.

 1. Witam, chciałem poprawić nazwy roślin: idąc od tyłu – nie cykoria, tylko chaber bławatek, nie gwiazdnica tylko żółtlica drobnokwiatowa – lubi żyzne gleby. Fajna stronka i zajęcie (zacięcie) przyrodniczo artystyczne. Pozdrawiam i życzę szczęścia :)

 2. Cześć!

  Mam na imię Dominik, jestem początkującym Pszczelarzem i z dużym zaciekawieniem oglądam Twoje filmy. Mam nadzieję, że będą pojawiać się coraz częściej.
  Pozdrawiam serdecznie

  • Dzięki. Przepraszam że z takim opóźnieniem odpowiadam, ale w sezonie to naprawdę trudne. Pozdrawiam Cię i jak tam twoje pszczółki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>